Truhlařina byla pro mě jasná volba

Vím, že kuchyně je srdce domova a království každé ženy a v dnešní době i nejednoho muže. Baví mě dělat celé interiéry, ale kuchyně jsou moje srdcovka. Dělám maximum pro to, abych splnil veškeré Vaše očekávání a vy se hrdě hlásili k tomu, že máte kuchyň od Kuby!

Můj táta se celý život věnuje výrobě nábytku a já jsem mu od malička v jeho dílně asistoval. Nikoho asi nepřekvapí, že moje volba padla na střední školu stavební, kde jsem se vyučil truhlářem. Po škole jsem se chtěl učit od nejlepších ve svém oboru a tak jsem nastoupil do firmy SYKORA, která od té doby byla mou inspirací. Práce pro tak významnou firmu ve svém oboru mi zformovala můj pohled na správné a kvalitní zpracování materiálů a komponentů tak, aby vzniknul kus nejen kvalitního, ale také designového nábytku.

U firmy Sykora jsem pracoval 11 let. Začínal jsem na pozici výrobního dělníka a postupně jsem se vypracoval na vedoucího pracovníka a tuto pozici jsem vykonával posledních 5 let. Poté jsem se rozhodl jít svou cestou. Díky této obrovské zkušenosti jsem dnes schopen zákazníkům poskytnout širokou škálu materiálů, včetně takových, které nejsou na našem trhu běžně dostupné. Materiály a komponenty, které používám při výrobě veškerého nábytku, jsou od předních světových výrobců.

Mám velmi jednoduchý vkus, spokojím se s tím nejlepším..

a proto spolupracuji jen s těmi nejlepšími!